Відвідування музею

у входа в музей
           Нещодавно студенти 11рякінСО групи разом з викладачами кафедри російської та зарубіжної літератури к.ф.н. Кондаковою Д.Ю. та старшим викладачем Боровською О.М. відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (колишня назва — Київський музей західного та східного мистецтва).

в зале Западной коллекции

Музей є найвизначнішим зібранням закордонного мистецтва в Україні. Студенти з Туркменістану та Польщі разом з викладачами оглянули західну та східну колекції, звернули увагу на захоплююче оздоблення стін і стель у залах музею. Викладачі також виступили в ролі перекладачів-екскурсоводів, оскільки студентам першого курсу ще складно прочитати та зрозуміти тексти на інформаційних стендах музею, але це не завадило отримати найкращі враження від походу в музей, адже мова мистецтва зрозуміла всім!

на лестнице  Кароль: «Мені особливо запам’ятався портрет Станіслава Августа Понятовського. Це останній король Польщі. Я був здивований, побачивши у нього медальйон з масонським знаком – требу буде більше дізнатися про це».
  Уміда: «Мені сподобалися дерев’яні «кассоне» - італійські скрині для посагу. У нас теж є така традиція. Тільки в Туркменістані кожній нареченій батьки готують дві скрині, проте невеликого розміру».

Д.Ю.Кондакова и Оля старостаЕ.Н.Боровская и Оля староста    Огуджемал: «Мені дуже сподобалася Східна колекція, особливо килими – як вдома. Також ми бачили там турецький килим, він дещо інший за туркменський. І ще було цікаво побачити хорджун – це така особлива туркменська сумка, яка перекидається через коня, кладеться під седло. Хорджуни роблять з килимів, і в музеї ми бачили саме таку».
  Гулшат: «Мені дуже сподобалися картини у Західній колекції, але особливо запам’ятався чоловік на коні – скульптура французького короля Людовика. В Туркменії багато коней, і тут дуже гарно скульптор зобразив коня».
  Лола: «Мені сподобалися різні речі, а особливо японський національний одяг – кімоно. Дуже гарні тканини, візерунки, кольори. І різні маленькі японські прикраси, а також нецке дуже запам’яталися».

1989

Server Time: 2018-12-12 19:27:24